#TwórczaPracownia

… to moja przestrzeń… Przestrzeń Domu i Ogrodu BIOdynamiczngo, gdzie nieśpiesznie powstają produkty przygotowywane ręcznie, z uważnością, wibrujące dobrą energią i radością Serca…

Produkty rękodzielnicze

sklep pełen twórczych kreacji

Warsztaty rozwojowe

i kameralne spotkania tematyczne

Sesje zdjęciowe

w klimatycznym studio Pracowni

#ProsteDobreŻycie

Twórcza Pracownia to miejsce, które powstało spontanicznie, od Marzenia do realnej przestrzeni. Zbudowana jest z napływających na bieżąco pomysłów i kreatywnych rozwiązań. Proces budowy był dość długi, jak na tak małą powierzchnię, ale determinowały go recykling’owe, niskobudżetowe rozwiązania oraz ręczna, nieraz bardzo ciężka praca fizyczna.

Jednak... dzięki niesamowitym zbiegom okoliczności, pomocy dobrych Ludzi i trzymanej MOCno w Sercu wizji tego miejsca, dziś Twórcza Pracownia, Dom i Ogród jest przestrzenią, w której mogę tworzyć wszystko, co Inspiruje i Raduje Moją Duszę. Od sesji fotograficznych, przez różne upcykling'owe dzieła #COŚzNICzego - jak je nazywam, by wspierać Matkę Ziemię, dając drugie życie rzeczom. Po wszystko co i dla mnie jest ważne, z czego korzystam, przy czym zatrzymuję się i celebruję codzienność Mojego Życia.

Zapraszam również do współtworzenia lokalnych Przyjaciół, a nasze prace możecie obejrzeć i zakupić w SKLEPIE INTERNETOWYM.

Twórcza Pracownia otulona Ogrodem jest też klimatycznym miejscem, gdzie spotykamy się w kameralnym gronie, przy ogniu trzaskającym w kozie, lub ognisku otuleni zapachem drewna, ziół i kadzideł, by zatrzymać się w codziennym biegu, poCZUĆ swoje ciało podczas różnych KOBIECYCHspoTKAŃ, uspokoić głowę, pobudzić kreatywność podczas intuicyjnego tworzenia, albo czasem po prostu wspólnie poBYĆ.

Jeśli i Tobie bliskie są twórcze spotkania i celebrowanie wspólnego bycia,
ot #ProsteDobreŻycie to zapraszam, przybywaj!

Cały Mój Świat jest kreowaniem wszystkiego, do czego woła mnie Moje Serce. Te marzenia i pomysły oraz potrzeba ich realizacji spływają często na mnie niespodziewanie jak jakaś energetyczna fala. Jak już poCZUJĘ coś całą sobą, to po prostu idę za tym wewnętrznym podszeptem. Inspirują mnie ludzie i ich pasje, natura, podróże, ale i wewnętrzne odkrycia... Obserwacja siebie, eMOCji jakich doświadczam oraz zatrzymania w obecnej chwili. Fascynuje mnie to, jak to wszystko jest ze sobą połączone!

Rzeczy, które tworzę, powstają tylko wtedy gdy przychodzi potrzeba, inspiracja, impuls by działać, także we współpracy z Przyjaciółmi. Dzięki temu są to unikatowe i limitowane, owiane spontaniczną, prostą twórczością przedmioty. Często upcyklingowe, żyjące drugim życiem w nowej odsłonie - takie moje #COŚzNICzego

...poCZUJesz, że to co tworzę rezonuje z Tobą, że przyjdzie do Ciebie z cząstką Mojej Energii, że Cię zainspiruje - to znaczy, że zostało stworzone dla Ciebie, achhh i niech daje Ci samo DOBROooo

Nie wiem ile tego będzie i jak długo ten proces twórczy będzie ze mną. Być może jutro powstanie coś zupełnie innego, być może też dla Ciebie, a może dla kogoś Innego. Jedno jest pewne! W Twórczej Pracowni znajdziesz tylko to co Inspiruje i Raduje Moją Duszę!
...a co raduje Twoją?

mARTa
@manifestorka / www.MartaPiskorek.com

Scroll to Top